Карта сайту

Курси підвищення фахової кваліфікації вчителів

21-22 жовтня 2021 року на базі Броварського НВК були проведені курси підвищення фахової кваліфікації вчителів закладів загальної середньої освіти, які забезпечуватимуть реалізацію нового Державного стандарту базової середньої освіти, відповідно до положень Концепції «Нова українська школа» (5 клас) для вчителів мовно-літературної галузі освіти пілотних закладів Київської області. Навчання проводилось для 24 педагогів з Броварської МТГ, Великодимерської ОТГ, Дмитрівської СТГ, Коцюбинської ТГ, Українська ТГ, Яготинської МТГ.

 

Куратором курсів була методист відділу української мови і літератури та зарубіжної літератури КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Химера Наталія Володимирівна.

 

Під час курсів було розглянуто такі питання:

«Компетентнісний потенціал мовно-літературної освітньої галузі в контексті реалізації нового Державного стандарту базової середньої освіти»;

«Професійний розвиток учителя в контексті професійного стандарту вчителя закладу загальної середньої освіти».

 

У форматі тренінгу дослідили «Застосування діяльнісних та ігрових методів навчання у вивченні української мови і літератури, зарубіжної літератури».

 

Заняття пройшли у дружній атмосфері професійного спілкування, яке для кожного стало стартом для подальшого самовдосконалення та продуктивної роботи.

 

image

 

image