Оперативно-профілактичний рейд в Броварській міській територіальній громаді

23 жовтня було проведено оперативно - профілактичний рейд в межах Броварської міської територіальної громади, а саме: парк «Перемога», парк «Приозерний», сквер «Юність» та алея Кохання. Основним завданням рейду, було своєчасне виявлення дітей, які вчиняють правопорушення, вживають спиртні напої, тютюнові вироби, наркотичні та психотропні речовини. Рейд проведено працівниками служби у справах дітей Броварської міської ради Броварського району Київської області спільно з депутатом Броварської міської ради Броварського району Київської області VIII скликання, інспекторами сектору ювенальної превенції відділу превенції Броварського РУП ГУ НП в Київській області, працівниками Броварського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Броварської міської ради Броварського району Київської області, управління освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області, управління земельних ресурсів виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області, юридичного управління виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області, управління економіки та інвестицій виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області, управління інспекції та контролю Броварської міської ради Броварського району Київської області.

У ході проведення рейду було виявлено трьох дітей, які вчиняли адміністративні правопорушення відповідно до статті 175-1 КУпАП «Куріння тютюнових виробів у заборонених місцях».

Також було виявлено двох дітей, що перебували у стані алкогольного сп’яніння, у результаті чого інспектором сектору ювенальної превенції було було складено два адміністративні протоколи відповідно до частини третьої статті 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей» та частини першої статті 178 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді».

Аналізуючи ситуацію в громаді, спостерігається тенденція щодо збільшення виявлення випадків вживання алкогольних напоїв неповнолітніми. Така статистика свідчить про дефіцит уваги з боку батьків та втрату довірливих стосунків між ними та дітьми. У підлітків більша чутливість до алкоголю, тому швидше виникає залежність, оскільки вони сприймають вживання спиртних напоїв, як спосіб зняття напруги.

Шановні батьки! Звертаємось до Вас з проханням звернути увагу на взаємовідносини з дітьми, психологічний мікроклімат у Ваших родинах, коло друзів Ваших дітей. Батьківство – це привід більше часу проводити з дітьми, спілкуватися з ними.

Зосередьте свою увагу на любові до Ваших дітей!