Візит броварської делегації до Гнєзненського повіту

8-12 листопада 2021 року офіційні делегації з Броварів та Уманського району здійснили робочий візит до Гнєзненського повіту Великопольського воєводства з нагоди відзначення Дня Незалежності Республіки Польща та обговорення питань активізації дружніх зв’язків.

В рамках візиту делегації відвідали нову будівлю центральної районної лікарні в м. Гнєзно, ознайомилися з функціонуванням медустанови, де створено сучасні комфортні умови, як для пацієнтів, так і для медичного персоналу.

У Міському центрі інвестицій MPPnL було представлено модель організації коворкінгу (англ. Co-working — «спільна робота»): надання в оренду офісних приміщень та зон для відпочинку спеціалістам різного спрямування.

Керівництво Гнєзненського повіту ознайомило партнерів із функціонуванням сучасного Лульковського сміттєпереробного заводу, який обслуговує 14 ґмін Гнєзненського та Вжесінського повітів, здійснюючи сортування відходів на кілька фракцій: папір, картон, скло, пластик та бляшанки.

В рамках запланованих зустрічей делегації відвідали початкову школу №3 імені Святого Войцеха, де навчаються учні 1-8 класів. Її директор Радослав Собковяк ознайомив присутніх із структурою навчального закладу, показавши класні кімнати, їдальню та власний кабінет.

У ході візиту до Центру професійно-технічної освіти (CKZiU) гості ознайомилися з роботою закладу, який забезпечує профосвіту у формі курсів для учнів багатопрофільних класів 11 загальноосвітніх навчальних закладів Гнєзненського, Вжесінського та Слупського повітів.

Адміністративний корпус Центру має 5 сучасних аудиторій та два конференц-зали. Приміщення будівлі повною мірою пристосовані до потреб людей з обмеженими фізичними можливостями. Другий корпус Центру містить навчально-виробничі майстерні. Після закінчення CKZiU І ступеню та складання кваліфікаційного іспиту випускник отримує диплом та сертифікат згідно своєї кваліфікації.

Представники Гнєзненського повіту ознайомили українську делегацію із системою функціонування фермерського господарства Grupa Producentów Warzyw Chrobry (Група виробників овочів «Chrobry») у гміні Клецко, яке займається вирощуванням огірків, гарбузів та буряка. Всі овочі перед продажем проходять етапи термообробки та упаковуються у вакуумні пакети. З 2018 року господарство започаткувало виробництво овочевих консервів під загальним брендом DOBRODZIEJE. Вирощені овочі відповідають найкращим стандартам якості, не містять глютену та консервантів.

11 листопада делегації з міста Бровари та Уманського району долучилися до заходів з нагоди відзначення 103 річниці Дня Незалежності Республіки Польща, які розпочалися у місті Гнєзно з урочистого богослужіння у Кафедральному соборі The Royal Gniezno Cathedral,  продовжилися святковою акцією «Незалежна до Гімну» (Niepodleg?a do Hymnu), виконавши спільно з поляками всього світу державний гімн. Представники української делегації взяли участь у покладанні квітів до монументу Болеслава Хороброго та стали свідками 11-кілометрового забігу, приуроченого до Дня Незалежності.

У ході офіційних зустрічей були обговорені шляхи щодо подальшої співпраці між Броварською МТГ та Гнєзненським повітом, започаткованої у 2009 році.

Сподіваємось, що складна епідемічна ситуація через COVID-19 не стане на заваді реалізації успішних спільних проєктів заради добробуту наших громад.

image image image image image image imageimage image image image image image image