Фабрика Святого Миколая

З метою залучення Броварської міської територіальної громади до привітання дітей із сімей, які отримують соціальні послуги, Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Броварської міської ради Броварського району Київської області багато років поспіль, ще задовго до свята Дня Святого Миколая, проводить благодійну акцію «Фабрика Святого Миколая».

Традиційно і цього року «Фабрика Святого Миколая» розпочинає працювати з 19 листопада 2021 року по 17 грудня 2021 року.

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая. Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії.

Діти для святого Миколая – найрадісніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують захисту, уваги, лагідного ставлення. Для них він і опікун, і заступник у біді, що гладить по голівці, радує подарунками.

День Святого Миколая для малечі стає чарівною казкою, адже з самого раночку вони виглядають Миколая, аби отримати подарунки.

Але є серед нас діти, які особливо потребують підтримки і уваги – це діти- сироти, діти з малозабезпечених сімей, діти з особливими потребами. Вони так само, та напевно ще сильніше, чекають на чарівну казку і в кожного є своє заповітне бажання! Не буває чужих дітей, є тільки маленькі люди, які потребують захисту дорослих. Зробимо добру справу разом! Подаруємо промінчик щастя та маленьке диво! І нехай Миколай прийде до кожної дитини!

Звертаємось до всіх небайдужих громадян нашої громади стати помічниками Святого Миколая і допомогти йому здійснити хоча б одну дитячу мрію. Кожен може долучитися до доброї справи, передавши дітям, які особливо потребують уваги та підтримки, подарунок, а отже, і радість від очікуваного свята.

Іграшки, солодощі, канцелярські речі, дитячі книжки, дитячий одяг, засоби особистої гігієни можна приносити до 17 грудня 2021року за адресою: Київська область, Броварський район, місто Бровари, бульвар Незалежності, буд.2.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 6-11-86, 6-19-00.