Дві перемоги БК «Збірна Київської області – МОБІ» у звітному турі

20-21 листопада в Києві відбувся п’ятий тур Вищої ліги України з баскетболу серед жіночих команд. БК «Збірна Київської області – МОБІ» (Бровари) не залишила київській команді НУБіП жодних шансів на перемогу.

У першій грі броварчанки переграли НУБіП з рахунком 83:56. Відзначились: Вікторія Скубій (16 очок, 16 підбирань, 4 блокшоти, РЕ 26) та Людмила Любарська (19 очок, 4 результативні передачі, 5 перехоплень, РЕ 28).

У другій грі стартовий склад відразу розставив всі крапки над і, повівши у рахунку 21:0. Впевнений стартовий ривок та хід гри дали нашим молодим спортсменкам більше часу. Відзначились: Федіна Софія (8 очок, 3 підбори, 2 результативні передачі), Южду Марина (6 очок, 4 підбори) та Степаненко Діана (1 підбір). Впевнено почуватися юним гравчиням на майданчику допомогла й чудова гра Лариси Стаднік (17 очок, 12 підбирань, 2 результативні передачі, 5 перехоплень, 3 блокшоти, РЕ 29). Як підсумок – 94:56 на користь броварських баскетболісток.

Наразі БК «Збірна Київської області – МОБІ» (Бровари) посідає 4 сходинку в таблиці Вищої ліги України, маючи в активі 6 перемог та 4 поразки.