Смачно та корисно: розроблено нове меню для закладів дошкільної освіти

З 1 січня 2022 року всі заклади дошкільної освіти  України повинні перейти на нову форму організації харчування відповідно до норм і Порядку організації харчування у закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, затверджених постановою КМУ від 24.03.2021 № 305.

Дуже приємно, що до робочої групи з представниками МОН та МОЗ по розробці нового меню та технологічних карток включили сестру медичну ЗДО «Капітошка» Броварської міської ради Броварського району Київської області Світлану Коваленко. Робочою групою розроблено чотиритижневе меню  на осінь. Наразі, Світлані доручено розробку меню на зимовий період. По закінченню роботи інформація буде розглядатися та коригуватися спеціалістами МОЗ та представниками Головного управління Держпродспоживслужби.

За рішенням Міністерства охорони здоров'я України апробація нового зимового меню для закладів дошкільної освіти України буде проходити саме Броварах, у садочку "Капітошка".

Світлана Коваленко не лише відповідально поставилася до виконання доручень Міністерства охорони здоров'я України, а й із захопленням віддається своїй справі. Щодня у садочку апробовуються нові страви, які із задоволенням та великим апетитом їдять маленькі діти. Це чахохбілі з гречаною кашею, рибне суфле, гратен зебра (сирна запіканка в сметанковому соусі), м’ясні мафіни та інші. Сподіваємося, що нові страви будуть до смаку не лише вихованцям Броварської міської територіальної громади.

image image image image image image