Заклади освіти долучились до Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» та Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України

Відповідно до розпорядження міського голови від 19.08.2021 року № 170-ОД протягом вересня - жовтня 2021 року у Броварській міській територіальній громаді проведена Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя» та Всеукраїнський місячник Червоного Хреста України.

В закладах освіти було організовано збір одягу, канцтоварів і продуктів харчування, миючих засобів та інше. Вся зібрана допомога була передана дітям із соціально незахищених категорій населення, які потребували такої допомоги.

Центр національно-патріотичного виховання Броварської міської ради Броварського району Київської області, у рамках даної акції, провів в закладах загальної середньої та дошкільної освіти навчання з надання першої домедичної допомоги.

Дякуємо учням, батькам та педагогам за активну участь в акції.

image image image image image image image image