До уваги отримувачів субсидії

Управління соціального захисту населення Броварської міської ради інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 року № 247 «Про особливості надання житлових субсидій» та у зв’язку з встановленням червоного рівня епідеміологічної небезпеки в Київській області з 30.10.2021 року, був здійснений перерахунок житлових субсидій з урахуванням збільшення на 50% соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату централізованого постачання холодної та гарячої води, водовідведення, електроенергії та природного газу для приготування їжі і підігріву води.

СОЦІАЛЬНІ НОРМАТИВИ

Послуга

Норма

ПОСТАЧАННЯ ТА РОЗПОДІЛ ПРИРОДНОГО ГАЗУ:

на газову плиту (приготування їжі)

3,3 м3 на особу

на газову плиту (приготування їжі і підігрів води)

5,4 м3 на особу

на газову плиту і водонагрівач

10,5 м3 на особу

ВОДОПОСТАЧАННЯ:

постачання  холодної води

2 м3 на особу (за наявності централізованого постачання гарячої води)

3,6 м3 на особу (за відсутності централізованого постачання гарячої води)

постачання гарячої води

1,6 м3 на особу

ВОДОВІДВЕДЕННЯ:

централізоване водовідведення

3,6 м3 на особу

СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ:

у будинках, обладнаних стаціонарними електроплитами

110 кВт.год на сім’ю з однієї особи + 30 кВт. год на іншого члена сім’ї

у будинках, не обладнаних стаціонарними електроплитами

70 кВт.год на сім’ю з однієї  особи + 30 кВт. год на іншого члена сім’ї

В умовах «червоної зони» субсидія надаватиметься на збільшені нормативи з користування такими послугами:

– з централізованого водопостачання – 5,4 куб. метри на 1 особу (за відсутності централізованого постачання гарячої води);

– з централізованого водопостачання – 3,0 куб. метри на 1 особу (за наявності централізованого постачання гарячої води);

–з постачання гарячої води – 2,4 куб. метри на 1 особу

– з централізованого водовідведення – 5,4 куб. метри на 1 особу;

– з постачання та розподілу газу на плиту – 8,1 куб. метри на 1 особу;

– з постачання та розподілу газу при наявності газової плити та газового водонагрівача – 15,75 куб. метрів на 1 особу;

– з електропостачання – 105 кВт на 1 особу.

Після проведених перерахунків, виплата житлової субсидії за листопад поточного року разом з доплатою на збільшені соціальні нормативи за жовтень буде проведена всім одержувачам субсидій у грудні 2021 року.

Також повідомляємо, що з листопада 2021 року був проведений розрахунок субсидій на повний опалювальний місяць.

Для отримання інформації стосовно розміру призначеної субсидії рекомендуємо звертатись за телефонами: 6-29-37.