Карта сайту

Відкритий online-фестиваль патріотичної творчості «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ» запрошує учасників

Розпочав роботу відкритий online-фестиваль патріотичної творчості «З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ», присвячений Дню Збройних Сил України. Організатори заходу – відділ культури Броварської міської ради та Міський культурний центр – запрошують до участі юних виконавців, колективи та художників віком від 7-ми до 18-ти років.

 

Фестиваль спрямований на:

  • привернення уваги широких кіл громадськості та учнівської молоді до культурно-мистецьких заходів, орієнтованих на популяризацію мистецтва патріотичної тематики;

  • розвиток вокального виконавства, професійного музикування та ансамблевої гри, хореографічної майстерності, образотворчого мистецтва, акторської майстерності;

  • збагачення репертуару юних виконавців високохудожніми творами українських авторів, кращими зразками української народної творчості;

  • обмін творчими досягненнями, досвідом роботи серед керівників художніх колективів та окремих виконавців.

 

Фестиваль передбачає конкурсне змагання учасників у онлайн-форматі, згідно умов, викладених у ПОЛОЖЕННІ, а також, публікацію конкурсних робіт у соціальній мережі Facebook на офіційній сторінці Міського культурного центру та на його YouTube-каналі, інших медіаресурсах.

 

Програму фестивалю складають вокальні, інструментальні, поетичні твори, хореографічні композиції та художні роботи патріотичної тематики. 

 

Заповнити анкету учасника можна за посиланням https://forms.gle/nBcEEKanUiajXTCd8 та прикріпити відео з виступом або файл з роботою. Прийом заявок триває до 29 листопада.

 

Оцінювання конкурсантів здійснює професійне журі, яке приймає рішення про відзначення кращих учасників премією Гран-прі, присуджує звання Лауреатів І, ІІ,І ІІ, ступенів та Дипломантів у відповідних номінаціях та вікових категоріях. Підсумки висвітлюватимуться з 07 грудня. 

 

Контакти організаторів: 

Бульв. Незалежності, 4, м. Бровари, 07400, Міський культурний центр

Адреса електронної пошти: mkcbrovary@gmail.com

Телефон для довідок: (04594) 6-13-25
 

 image