Розпочато роботи на вул.Металургів

Частина вул. Металургів, що пов’язує між собою бульвар Незалежності та вул.Київську, давно потребувала капітального ремонту, інша частина – взагалі будівництва нової дороги.

Наразі роботи розпочато. Працівники ШБУ-50 розпочали вирівнювання грунту та встановлення бортового каменю майбутньої дороги та тротуарів. Паралельно міські комунальні підприємства «Бровари-Благоустрій» та «Броваритепловодоенергія» проводять ревізію мереж, аби у майбутньому уникнути аварійних ситуацій після будівництва нової дороги.

Міський голова Ігор Сапожко, заступник міського голови Петро Бабич та начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Світлана Решетова провели на місці будівництва коротку робочу нараду та оглянули презентоване компанією «Імест-плюс» спец обладнання для проведення телеінспекції мереж з метою обстеження стану або виявлення пошкоджень. Присутні на нараді представники КП «Бровари-Благоустрій» та «Броваритепловодоенергія» висловили зацікавленість у придбанні такого приладу для роботи на території громади.

image image image image image image image image image image image image image