Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

25.04.2022 14:42

Чергова розширена оперативна нарада з керівниками

25 квітня проведена чергова розширена оперативна нарада з керівниками комунальних підприємств, територіальних підрозділів органів державної виконавчої влади, начальниками управлінь, відділів та служб міської ради. Усі служби продовжують працювати у посиленому режимі. Комунальники за минулий тиждень виконали ямковий ремонт 144 кв. метрів дорожнього покриття, зрізано 44 сухостоїв та аварійних дерев, висаджено 60 кущів та 148 дерев. Триває підготовка міських кладовищ до поминальних днів, виконуються роботи по впорядкуванню території. Найближчу неділю, 1 та 2 травня в’їзд до кладовищ приватним автотранспортом буде обмежено, натомість буде організовано підвіз людей по території цвинтарів.

До лікарів дев’яти міських медичних амбулаторій за минулий тиждень звернулося 2880 пацієнтів, майже 400 отримали необхідні медикаменти. Діагностовано 158 випадків ГРВІ, 7 - пневмоній та 38 захворювань на Covid-19. У відділеннях броварської лікарні перебуває понад 200 пацієнтів.

Соціальні служби міста продовжують реєструвати в загальнодержавному реєстрі внутрішньопереміщених осіб, здійснюють обстеження помешкань броварчан, де вони тимчасово проживають і реєструють відповідні заяви на відшкодування за надані житлово-комунальні послуги. Проведено нарахування пільг та субсидій для всіх належним чином оформлених осіб. Єдиним міським гуманітарним штабом продовжується надання допомоги найменш соціально захищеним категоріям населення та внутрішньо переміщеним особам.

Центром надання адміністративних послуг, після надання доступу до загальнодержавних реєстрів, відновлено реєстрацію фізичних та юридичних осіб, послугу з реєстрації транспортних засобів та документування паспортами громадян України.