Броварська громада

Київська область, Броварський район

08.05.2022 10:06

День пам'яті та примирення — пам'ятний день в Україні

День пам'яті та примирення — пам'ятний день в Україні, який припадає на 8 травня, річницю капітуляції нацистської Німеччини.

Покладання квітів відбулось до пам’ятників та пам’ятних знаків на території міста Бровари та у місцях поховання героїв – воїнів АТО/ООС, та військовослужбовці, які загинули під час повномасштабної агресії Російської Федерації, боронячи свободу, незалежність та суверенітет України.

В урочистостях взяли участь міський голова Ігор Сапожко, секретар міської ради Сергій Богуцький, заступники міського голови Лариса Виноградова, Петро Бабич, Дитро Ткачов, Микола Бабак, старости с.Требухів Андрій Цахло та с.Княжичі Артем Мороз, військовослужбовці, представники духовності та громади.

Сьогодні у Броварській міській територіальній громаді, як і по всій території нашої держави, вшановується пам'ять кожного, хто захищав свою землю зі зброєю в руках та віддав життя на фронтах, хто боровся в тилу ворога, в партизанських загонах, хто пав безвинними жертвами нацизму у концтаборах, хто був закатований та страчений на окупованій території…