Броварська громада

Київська область, Броварський район

26.09.2022 14:19

На стадіоні МФК «Бровари» відбувся благодійний турнір «ТАТО CUP»

В суботу, на новому стадіоні МФК «Бровари» в улюбленому місці відпочинку броварчан, парку відпочинку «Перемога» було гамірно й людно – тут відбувся благодійний футбольний турнір «ТАТО CUP», в якому взяли участь вже не юні вихованці футбольної школи, а їх татусі.

Цього разу батьки з футболістами помінялися місцями, тепер юні нащадки мали змогу вболівати та підказувати чи «напихати» своїм батькам за  невірні дії на полі, а не навпаки.

Крім спортивної складової та задоволення від турніру , ще й збирали кошти на ЗСУ. В одній із команд зіграв екс-чемпіон світу з професійного боксу Віктор Постол, який сам є татусем вихованця МФК. Він хвацько бігав на зеленому газону й продемонстрував, що броварські боксери талановиті у всьому. В результаті запеклих футбольних баталій, коли часом емоції  просто «зашкалювали», ніби це був не просто звичайний турнір, а матч УПЛ, визначилися кращі.

 

Турнірне становище команд:

  1. 2010
  2. 2008/9/13
  3. 2015
  4. 2016
  5. 2012
  6. МФК «Бровари»

 

Крім цього кожен бажаючий мав змогу допомогти ЗСУ, кинувши гроші до спеціального ящичка. По завершенні змагань виявилося, що вдалося зібрати більш ніж 5 тисяч гривень. Як і були передані голові БО БФ «Незалежна волонтерська організація» Даші Демешок.

Слава ЗСУ! Слава Україні!