Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

27.09.2022 11:09

Чергове засідання виконавчого комітету

27 вересня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулося чергове засідання виконавчого комітету. До порядку денного було включено 11 проектів рішень.

На засіданні дочірньому підприємству «Житло» орендного підприємства «Броварипромжитлобуд» надано функції замовника на виконання ремонтних роботи з усунення аварії системи газопостачання дахової котельні багатоквартирного будинку по бульв. Незалежності, 14-г.

Також управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту надано функції замовника на виконання будівельних робіт по об’єктах будівництва:
- Нове будівництво багатофункціонального спортивного залу «Металург» по бульв. Незалежності, 41.
- У зв’язку з негайною ліквідацією наслідків надзвичайної ситуації проведення капітального ремонту шатрового даху Княжицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Шкільній, 8.

Ще одним з рішень управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту надано функції замовника на виконання ремонтних робіт з підготовки об’єктів до опалювального сезону.

З повним переліком прийнятих рішень можна ознайомитись на сайті Броварської міської ради за посиланням https://brovary-rada.gov.ua/pub-info/risennia-vikonavcogo-komitetu