Броварська громада

Київська область, Броварський район

27.09.2022 13:00

Вдалий старт МФК «Бровари» в чемпіонаті Київщини

Цього року чемпіонат Київської області з футболу проводиться, через безпеку учасників, лише в одній віковій групі (U-17) серед юнаків до 17 років. П’ятнадцять футбольних команд з різних регіонів Київщини розділені на дві групи, «А» і «Б». Спочатку матчі проходять в групах, потім кращі розіграють чемпіонство і долю призових місць. Броварську громаду представляють МФК «Бровари», сформоване із вихованців 2007 та 2008 років народження, які на рік і більше молодше від решти гравців команд-учасниць. Всі вони вже майже вісім років тренуються під керівництвом молодого, але амбітного тренера Костянтина Білінського, який нещодавно став директором МФК «Бровари».

Разом з ними в групі «А» грають: ДЮСШ (Бородянка), «Дружба U17» (Березань), СК «Чайка U17» (Петропавлівська Борщанівка), КДЮСШ U17 (Славутич), «Олімп» (Ірпінь) та «Фенікс» (Гостомель).

В першому турі грали на виїзді в Бородянці, де вони досить впевнено переграли суперника із місцевого ДЮСШ – 3:1. В другому матчі вони приймали КДЮСШ U17 (Славутич). Вони його ознаменували яскравою перемогою над славутицькими ровесниками — 7:2. Стрілецьким дуплетом відзначився 15-річний опорний напівоборонець Іван Несин. Особливої похвали, однак, заслужив Іван Фещенко. Цей добре підготовлений атакувальний хавбек, до слова — капітан команди, був основним організатором атак господарів поля і відзначився результативними асистами.

В третьому турі вони перебуваючи на гостинах, у впертій боротьбі поступилися СК «Чайка U17» (Петропавлівська Борщанівка) – 1:2, хоч і грали з ними на рівних.

На даний час підопічні МФК «Бровари» мають в своєму активі шість очок і займають третє місце в групі «А», поступаючись лідерам лише за додатковими показниками.

Бажаємо броварським футболістам вдалих виступів в майбутніх матчах і перемог!