Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

07.02.2023 15:44

Перемоги броварських лижників-ветеранів на чемпіонаті України

3-5 лютого на базі Західного реабілітаційно-спортивниого центру НКСІУ (Яворів) відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед майстрів (особистий), організований ВГО «Спілка любителів лижних перегонів України». Бровари представляли досвідчені спортсмени, Павло Заболотний та Олена Василенко. Їх участь стала можливою завдяки підтримці відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради. Броварські спортсмени дуже вдало виступили на лижних трасах Львівщини і повернулися додому із нагородами.

4 лютого відбувся мас-старт (одночасний старт всіх учасників) класичним стилем. Чоловіки змагалися на дистанції 10 кілометрів, а жінки на 7,5км. Павло (45-49 років) та Олена (40-44 роки) стали чемпіонами України у своїх вікових групах у цій лижній дисципліні. Наступного дня, 5 лютого, всі учасники чемпіонату визначали кращих на цих же дистанціях, але вже вільним стилем. Павло Заболотний продемонстрував і тут кращий час, ставши чемпіоном, а Олена стала другою.

Загалом в Яворові панувала по-справжньому зимова погода – було морозно і сніжно, до того ж додаткові труднощі викликав сильний вітер, який заважав під час проходження дистанцій, тому гарні виступи наших броварських лижників ще більше викликають гордощів у броварських вболівальників.

Ми вітаємо Павла Заболотного і Олену Василенко із завойованими нагородами і бажаємо й надалі нас радувати своїми перемогами!