Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

06.03.2023 16:32

Програма USAID АГРО надасть добрива для озимих і ярих культур

Пропонуємо агровиробникам мікро-, малих та середніх підприємств в Україні, які обробляють від 5 до 500 га та займаються вирощуванням зернових і олійних культур, долучитися до Програми USAID АГРО на отримання міндобрива. Проєкт здійснюється у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України.

Заявники зможуть обрати один з двох видів допомоги:

  • мінеральні добрива для підживлення озимих культур;
  • мінеральні добрива для основного та припосівного внесення на ярі культури.

Учасники мають забезпечити логістику доставки добрив/насіння з обласних пунктів розподілення власним транспортом/коштом.

Заявки подаються: через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 14 березня 2023 року.

Щоб скористатися можливістю, агровиробникові необхідно подати заявку в ДАР у розділі «Доступні програми» - «Отримання від Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) добрив та насіння соняшника».

Заявку за цим конкурсом можуть подати агровиробники, які:

  • зареєстровані як юридичні особи, або фізичні особи – підприємці, в тому числі сімейні фермерські господарства;
  • відповідають іншим вимогам: не здійснюють господарську діяльність на окупованих територіях, території РФ та Республіки Білорусь; не є об’єктом санкцій відповідно до українського законодавства тощо (повний перелік вимог у ДАР);
  • зареєстровані у ДАР https://www.dar.gov.ua.

Зареєструватися в ДАР можна легко і швидко. Корисні матеріали:

Надсилати усі запитання щодо програми можна на електронну адресу контакт-центру ДАР: support@dar.gov.ua або звертатися за телефоном: +38 044 339 9215.

Деталі та подача заявки за посиланнями: https://www.dar.gov.ua/news-list/usaid-nadast-nasinnya-sonyashnika-ta-mineralni- dobriva-ukrayinskim-agrovirobnikam-dlya-pidtrimki-prodovolchoyi-bezpeki