Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

15.03.2023 09:51

ВМГО «Соціальний вектор» оголошує набір учасниць програми «Від ідеї до власної справи» (І група)

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Соціальний вектор» запрошує 25 жінок-військових (екскомбатанток), а також жінок, члени родин, яких загинули на війні із російським агресором, безкоштовно долучитися до участі у навчальній програмі підтримки та розвитку ветеранського підприємництва для жінок.

Програма спрямована на посилення ролі жінок в українському суспільстві, їх підтримку в самореалізації та підвищенні впевненості у своїх силах. Також тренінгова програма покликана допомогти жінкам, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності, прокачати навички пітчингу, бізнесового маркетингу та брендингу та стати ефективними лідерками у часи невизначеності.

Дедлайн подання заявки: включно до 20 березня 2023 року. Програма проходитиме в м. Київ 24-27 березня 2023 року.

На період проведення заходів організатори покривають всі витрати, пов’язані із проживанням та харчуванням учасниць. Оплата проїзду здійснюється за власний рахунок учасниць.

 

Ця можливість саме для вас, якщо:

  • Ви є громадянкою України;
  • у Вас є функціонуючий бізнес на початковій стадії, або бізнес-ідеї;
  • маєте намір працювати із своєю кар’єрою або плануєте змінити місце роботи;
  • є високий рівень мотивації та бажання творити зміни для себе і країни.

 

У кінці навчання всі учасниці отримають дипломи про участь у навчальній програмі, а також кращі проєкти презентують у приміщенні Українського кризового медіа центру в м. Києві (орієнтовно червень 2023 року).

Для того, щоб прийняти участь, необхідно заповнити анкету за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSf3DYIW1Y7