Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

06.04.2023 14:25

Конкурс для ветеранів на відкриття та розвиток бізнесу

Український ветеранський фонд Міністерства у справах ветеранів у партнерстві з благодійним фондом «МХП – Громаді» запрошує взяти участь у конкурсі «Варто Робити Своє», де можна отримати фінансування на відкриття та розвиток власної справи у сфері сільського господарства та агропромислового комплексу.

Сума одного гранту складає від 500 000 грн. до 1 500 000 грн., яку зазначає аплікант відповідно до свого бюджету проєкту при заповнені заявки за посиланням - https://uvfproject.com.ua/ .

Прийом заявок: до 10 квітня 2023 року.

Подавати заявки на фінансування проєктів можуть:

  • ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) захисників і захисниць України.

 

Деталі та подача документів за посиланням: https://veteranfund.com.ua/contests/varto-do-own/

У разі виникнення питань просимо звертатися на електронну адресу uvfprojects@veteranfund.mva.gov.ua та до управління економіки та інвестицій виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області (тел. (04594) 4-61-86, e-mail: economrada@i.ua).