Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

10.04.2023 14:55

Конкурс програми USAID АГРО на співфінансування проєктів підтримки стійкості українських виробників картоплі

Програма USAID АГРО оголошує конкурс на співфінансування проєктів підтримки та зміцнення стійкості українських мікро, малих та середніх виробників картоплі для забезпечення продовольчої безпеки в Україні.

Проєкт співфінансування допоможе вирішити проблеми низької товарної якості картоплі та сприятиме виробництву продуктів з високою доданою вартістю, збільшенню експортного потенціалу та стане поштовхом для налагодження партнерства і кооперації дрібних виробників для спеціалізованого товарного виробництва картоплі відповідно до вимог ринку. Очікується, що за результатами проєкту ММСП збільшать обсяги виробництва та продажу картоплі для задоволення потреб ринку.

 

До участі в конкурсі запрошуються:

  • суб’єкти підприємницької діяльності;
  • сільськогосподарські кооперативи;
  • громадські організації або бізнес-асоціації, які розробляють та запроваджують механізм залучення сільськогосподарських ММСП до партнерства/кооперації для створення локальних кластерів/хабів промислового картоплярства.

 

Сума та кількість грантів: співфінансування для  5-7 проєктів з розрахунку від 3,5 до 7,5 млн. грн. на проєкт.

Кінцевий термін подачі документів: 18:00 год. 05 травня 2023 року.

Деталі та подача заявки за посиланням: https://www.prostir.ua/?grants=konkurs-na-otrymannya-spivfinansuvannya-dlya-rozvytku-vyrobnytstva-ta-pererobky-kartopli