Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

16.05.2023 15:27

Від 35 000 до 150 000 дол. США - гранти для підтримки експортних​​​​​​​ альянсів

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ), яку впроваджує компанія «Кімонікс Інтернешнл Інк.» у співпраці з Міністерством економіки України та в партнерстві з Офісом з розвитку підприємництва та експорту, оголошує прийом грантових заявок на реалізацію заходів з формування та діяльності експортних альянсів задля спільного просування підприємствами своєї продукції на міжнародних ринках.

Пріоритетними галузями для надання грантової підтримки є інформаційні технології, інжиніринг, виробництво, а також креативні індустрії та послуги.

 

Учасниками програми можуть бути зареєстровані в Україні неурядові організації (альянси, асоціації, спілки, об’єднання тощо), що представляють підприємства приватної форми власності (юридичні особи/фізичні особи- підприємці) певної галузі економіки, які:

  • офіційно зареєстровані в Україні;
  • кількість працівників менше за 250 осіб;
  • річний оборот менший за 50 мільйонів євро;
  • річний баланс менший за 43 мільйони євро.

 

Заявники можуть подавати одну грантову заявку від однієї організації.

Сума та кількість грантів:  15  грантів,  сума  кожного  орієнтовно  від 35 000 до 150 000 доларів США, залежно від обсягу діяльності та остаточних домовленостей із Програмою USAID КЕУ.

Внесок грантоотримувача має бути у розмірі щонайменше 25% від загального бюджету грантової діяльності.

Кінцевий термін подачі заявки: 30 вересня 2023 року включно. Конкурс проходитиме у два етапи. Заявки прийматимуться:

І етап – до 30 червня 2023 року включно;

ІІ етап – до 30 вересня 2023 року включно.

 

Заявники повинні подати заявки через портал керування заявками Програми КЕУ, перейшовши за посиланням: https://chemonics.submittable.com/submit , англійською або українською мовами.

Деталі та подача заявки за посиланнями: https://business.diia.gov.ua/cases/granti/granti-na-pidtrimku-eksportnih-alansiv-usaid-keu

У разі виникнення питань щодо цього запиту просимо звертатися на електронну адресу: Grants@CEPUkraine.org із зазначенням в темі електронного листа «RFA-2023-034», а також до управління економіки та інвестицій виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області (тел. (04594) 4-61-86, e-mail: economrada@i.ua).