Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

22.05.2023 14:14

Адаптивні стратегії бізнесу в умовах воєнного стану

Проєкт реалізовує Всеукраїнська Асоціація ОТГ у співпраці з GIZ в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини.

Програма мінікурсу та бізнес-акселератора підготовлена спеціально для малого і середнього бізнесу з метою адаптації своєї підприємницької діяльності до умов війни, криз та інших мінливих умов, а також підтримку інновацій та експорту.

Всеукраїнська Асоціація ОТГ та Новоукраїнська міська територіальна громада відкриває реєстрацію на безкоштовний мінікурс та акселераційну програму для підприємців, яка складається з 6 воркшопів.

 

Метою проєкту є допомогти учасникам:

  • удосконалити свої продукти та послуги;
  • покращити свої підприємницькі компетенції;
  • знайти можливості для масштабування;
  • вийти на нові ринки;
  • зайняти нові ніші та залучити інвестиції.

 

По активності підприємців в мінікурсі в програму акселерації буде відібрано 30 підприємців, для яких будуть створені всі умови для покращення свого бізнесу і виведення його на новий рівень.

 

Тривання програми - 5 місяців і складається з:

  • бази знань, які адаптовані до сучасних бізнес-умов;
  • 270 годин індивідуальної менторської підтримки;
  • 270 годин індивідуального коучингу;
  • 10  проєктів отримують  безкоштовну  допомогу  в  оформленні  і поданні заявки на отримання гранту.

 

Ексклюзивним партнером проєкту виступає польський акселератор, що здійснює свою діяльність в Варшаві і підтримує українців Polish-Ukrainian Startup Bridge (www.startupbridge.eu). В рамках проєкту польські партнери нададуть спеціальну програму консультацій, менторингу щодо можливостей для українського бізнесу, а випускник програми поділиться власним досвідом участі в акселераторі та побудови українсько-польського бізнесу.

Старт мінікурсу – 24.05.2023 року.

Заявники повинні подати заявки через портал за посиланням: https://forms.gle/bB4kRtgPHH1iTQtE9

Управління економіки інвестицій виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області готове надати допомогу щодо заповнення форми в межах компетенції, тел. (04594) 4-61-86, e-mail: economrada@i.ua)