Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

25.05.2023 13:57

Чемпіонат України з підводного плавання

21 – 24 травня Бровари стали центром підводного плавання, адже у нашому місті відбулися чемпіонати України з плавання в ластах (ластах та біластах) серед дорослих та юніорів та Всеукраїнські змагання з плавання в ластах серед юнаків. Змагання були організовані Федерацією підводного спорту та підводної діяльності України і Міністерством молоді та спорту України за підтримки відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, Броварської міської ради, плавального басейну «Купава» та Броварської РВА.

Плавання в ластах — ряд дисциплін підводного спорту. Завдання спортсмена полягає в подоланні дистанції, використовуючи спеціальне спорядження – плавальний костюм, маска, біласти чи моно-ласта. 

Всього за нагороди в різних дисциплінах змагалося понад 155 учасників  із шести регіонів нашої держави. 6 учасників представляли Київщину, серед них – відомі броварські майстри плавання Артур Артамонов, який виграв 2 дисципліни та Марія Дивак. На змаганнях чемпіонату України броварчанин переміг на дистанціях 50 та 100 в біластах при цьому він виконав дві ліцензії на Чемпіонат Європи, який відбудеться за два місяці: 26-30 липня в Угорщині.

Крім нього на Європейський чемпіонат відібралася відома майстриня «блакитних» доріжок, броварчанка Марія Дивак, яка була другою на дистанції 50м плавання в біластах, виконавши норматив майстра спорту України міжнародного класу.

Вітаємо броварських плавців та бажаємо вдалих стартів на водних доріжках Угорщини!