Броварська територіальна громада

Київська область, Броварський район

30.05.2023 10:26

Паспорт для виїзду за кордон тепер підходить для отримання послуг у сервісних центрах МВС

6475a4dcde83c__изображение_2023-05-30_102709199.png

Усі послуги сервісних центрів МВС тепер можна отримати, надавши адміністратору як документ, що посвідчує особу, паспорт громадянина України для виїзду за кордон або його електронний варіант у застосунку Дія.

Кабінет міністрів України прийняв Постанову № 454 від 02 травня 2023 року, яка серед іншого розширює перелік документів, які надаються особою для отримання послуг у сервісних центрах МВС. 

Раніше в переліку документів, які обов’язково надаються для ідентифікації особи, був лише паспорт громадянина України — тобто, внутрішній паспорт. А з 11 травня, коли постанова набирала  чинності, кожен громадянин України може пред’являти адміністратору сервісного центру МВС закордонний паспорт.

Варто зазначити, що у разі надання ID-картки без наявних у безконтактному електронному носії відомостей про реєстрацію місця проживання, разом надається довідка про реєстрацію місця проживання особи. Так само у разі надання паспорта громадянина України для виїзду за кордон, разом надається довідка про реєстрацію місця проживання особи. 

Нагадаємо: паспорт потрібен для отримання усіх послуг сервісних центрів МВС — як пов’язаних із теоретичними та практичними іспитами, з отриманням та обміном посвідченням водія, з реєстрацією та перереєстрацією транспортних засобів, призначенням належного користувача на транспортні засоби, так і виготовленням та збереженням номерних знаків, допуском до перевезень небезпечних вантажів, тощо. 

 

Для отримання послуг особа подає до територіального сервісного центру МВС:

  • паспорт громадянина України, 

  • паспорт громадянина України для виїзду за кордон, 

або 

  • тимчасове посвідчення громадянина України, 

  • посвідку на постійне проживання,

  • посвідку на тимчасове проживання, 

  • посвідчення біженця,

  • посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, 

  • посвідчення особи, якій надано тимчасовий захист,

 

або пред’являє один із зазначених документів в електронній формі засобами Порталу Дія. У разі відсутності в зазначених документах відомостей про задеклароване або зареєстроване місце проживання (перебування) на території України — довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, у якій зазначено фактичне місце проживання, (для внутрішньо переміщених осіб), або витяг із реєстру територіальної громади про задеклароване або зареєстроване місце проживання (перебування) або пред’являє один із зазначених документів в електронній формі засобами Порталу Дія.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.