06 жовтня 2023 року відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників освіти та Міжнародного дня музики в приміщенні КЗ «Міський культурний центр».

18 кращих представників мистецької освіти було нагороджено Почесними грамотами від міського голови та управління культури, сім’ї та молоді за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток та збереження української національної культури.

Зі святковим концертом для вітання працівників мистецьких шкіл громади приїхав із м. Києва Оркестр народних інструментів Академії мистецтв ім. Павла Чубинського під керівництвом Відмінника освіти України Сергія Омельченко.

Щиро вітаємо всіх причетних до свята!

Бажаємо творчих досягнень та натхнення!