2 квітня виповнюється два роки звільненню Київщини від російської окупації

02 квітня 2024

2 квітня виповнюється два роки звільненню Київщини від російської окупації.

Київська область однією з перших прийняла на себе жахіття війни - 270 населених пунктів зазнали страшних втрат та руйнувань, 38 днів мародерства і терору місцевого населення, гвалтування, катування і вуличні розстріли людей…Ми не маємо права забути, не маємо сили пробачити…

З нагоди річниці у Броварах було проведено короткий урочистий захід.

Спільну молитву за Україну, за мир та спокій на нашій землі провели представники ГО «Духовність» - о.Олександр (Парафія Покрови Божої Матері), о.Олег Панчиняк (Українська греко-католицька церква Трьох святителів) та військовий капелан Володимир Вшивкін.

З вітальними словами до присутніх звернулися  Броварський міський голова Ігор Сапожко, заступник голова Броварської районної військової адміністрації Олексій Дорошенко, керівник сектору генерал Юрій Миколенко, бригадний генерал ЗСУ Валерій Ємбаков.

На заході також були присутні військовослужбовці, колишні працівники міського Гуманітарного Штабу,  представники органів місцевого самоврядування, працівники комунальних підприємств, громадськість.

Також сьогодні було проведено поминальну панахиду та церемонію покладання квітів на Алеї Слави, де знайшли останній пристанок наші Герої-захисники.

Пам'ятаємо тих, хто загинув від навали російських окупантів.

Ніколи не забудемо подвиг Героїв, які поклали своє життя за свободу й незалежність нашої держави.

Щира віра і тверда впевненість у нашій Перемозі!

Все буде Україна!