22 листопада у Броварському ліцеї № 3 відбувся квест "Наша безпека в наших руках"
![](https://brovary-rada.gov.ua/storage/app/uploads/public/655/f5a/044/thumb_726_800_600_0_0_auto.jpg)
У заході взяли участь 10 команд, які демонстрували знання з безпеки життєдіяльності, біології, екології, першої домедичної допомоги на різних локаціях квесту. Зокрема, на станції "Їмо смачно та корисно" говорили про негативні наслідки вживання харчових добавок; на станції "Ой, допоможіть" показували навички надання допомоги під час артеріальної
кровотечі; на станції "Дихаємо вільно" розбирали наслідки ураження легень тощо.
Організатор заходу – Дитячий естетико-натуралістичний центр "Камелія" за підтримки Управління освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області, у тісній співпраці з Броварським ліцеєм № 3 та Броварською міськрайонною організацією Товариства Червоного Хреста.
Перемогу здобула команда "Адреналін" Броварського ліцею № 3, на ІІ місці - команда "Fast five – швидка п'ятірка" Броварського ліцею № 10, ІІІ місце посіла команда "Адреналін" Броварського ліцею № 4 імені С. І. Олійника.
Всі учасники та їх наставники отримали почесні грамоти та приємні подарунки.
Пишаємося активною і талановитою молоддю, яка прославляє рідне місто і зростає свідомими громадянами!