23 листопада відбулася церемонія вручення премій кращим студентам нашої громади

23 листопада 2023

Міський голова Ігор Сапожко привітав присутніх та подякував за активну позицію, свідомість та креативність. Адже премії отримали не лише за відмінне навчання, а й за активну участь в економічному та культурному розвитку міста, громадську активність та волонтерську діяльність.

На призначення студентської премії міського голови подавали свої кандидатури 45 студентів, після першого етапу відбору було визначено 24 претенденти на премію, 5 кращих з кращих були комісійно обрані для отримання премії у розмірі 6 тис. грн. (з урахуванням податків), інших відзначили подарунками та подяками Управління культури, сім'ї та молоді Броварської міської ради.

Чудовим мистецьким подарунком на закінчення заходу став виступ стипендіатки Олени Немеш – студентки 4 курсу Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського.

Пишаємося нашою талановитою молоддю!