26 листопада відбувся Благодійний баскетбольний турнір
![](403891136_332859612705469_2866478109728758489_n.jpg)
В неділю, 26 листопада, відбувся благодійний турнір з баскетболу серед гравців, тренерів БК «МОБІ» та їх друзів – місцевих любителів найкращої у світі гри, ще однієї команди із Броварів – команди «All stars». Мета турніру дуже шляхетна – спільно з Благодійним фондом «Нова Стихія» збирали кошти для придбання планшету, для наших захисників – бійців 252 окремого штурмового батальйону.
Хоч турнір і мав товариський характер, баскетбольні баталії на майданчику були досить запеклими та безкомпромісними. Ніхто не хотів програвати, а намагався за будь-яку ціну довести, що він сильніший за суперника.
Загалом все пройшло весело і в доброзичливій атмосфері, адже на паркеті зустрілися справжні друзі для того, щоб допомогти українським захисникам! В підсумку, спільними зусиллями, вдалося зібрати 17 656грн! На ці кошти буде придбаний такий необхідний нашим захисникам планшет! Ось так в Україні поєднується спорт і благодійність, що вже стало основою нашого повсякденного життя!