29 березня 2024

28 березня у Палаці творчості дітей та юнацтва відбувся обласний захід буткемп «Активна молодь – суперсила кожної громади» для лідерів органів учнівського самоврядування об’єднаних територіальних громад Броварського району.

Організатори буткемпу, а саме Обласна рада дітей Київщини та КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», створили неординарний інформаційний простір, де зібрали команду однодумців для інтенсивного навчання та спільної роботи. На заході було приділено увагу партнерській взаємодії, лідерським якостям молоді, важливості соціальної відповідальності та іншим актуальним темам.

Сповнені енергії та ентузіазму, лідери знайомилися між собою, працювали в командах, вдосконалюючи критичне мислення, навички комунікації та співробітництва. За допомогою діалогу, тренінгових вправ та тестових методик лідери учнівського самоврядування генерували цікаві ідеї та презентували нестандартні рішення для розв’язання різних ситуаційних задач.

В ігровому форматі та теплій невимушеній атмосфері учасники буткемпу отримали не лише нові знання, колосальний досвід та фонтан позитивних емоцій, а й потужний заряд для реалізації найсміливіших ідей та проєктів всередині громади!

Активна молодь – наша super сила!