Блискучі виступи і перемоги броварських майстрів комбат самозахисту

26 жовтня 2023

З 19 по 22 жовтня у Великій Британії відбувся чемпіонат світу з єдиноборств «Комбат самозахист ІСО» «ICO WORLD COMBAT CHAMPIONSHIPS». Двобої відбулися в спортивному центр «Allam Sports Centre Ingle mire Lane» в Університеті Халла (графство Йоркшир).

В чемпіонат взяли участь 24 країни, 833 учасники. Від України було представлено 28 спортсменів. Бійці змагалися в розділах: легкий, посилений, повний контакт (сеф поінт, лайт комбат, фрі бокс, фрі бокс лайт, реслінг, тай бокс, К-1, К-1лайт, лоу комбат).

Броварську громаду представляли вихованці СК «Воїн» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, президент Олександр Кононов) та СК «Світ боксу» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, віце-президент Арсен Бабаян, тренер Олександр Стрілець).

В підсумку збірна України стала третьою в загальнокомандному заліку (23 золотих, 18 срібних та 16 бронзових нагород). А перемогу з величезним відривом святкували господарі, представники Англії (246 золотих, 213 срібних та 120 бронзових нагород).

Свій посильний внесок зробили і броварські спортсмени.

Здобутки СК «Воїн»:

Кисленко Віталій:

• Золото – грепплінг та муай тай (вагова категорія 55кг)
  • Срібло - кікбоксінг К-1 та муай тай (вагова категорія 60кг)

Кисленко Максим:

• Золото – грепплінг (вагова категорія 50кг)
  • Срібло – греплінг (вагова категорія 45кг), муай тай
  • Бронза – бокс оriental, грепплінг (вагова категорія 60кг)

Призидент клубу Кононов Олександр

• Срібло – грепплінг

Здобутки СК «Світ боксу»

• Головатюк Нікіта (бокс оriental 13-15 років, 50кг)
  • Бабаченко Нікіта (кік лайт 7-9 років, 40кг)

Вітаємо броварських спортсменів та їх наставників з блискучими виступами і бажаємо майбутніх звитяг на благо нашої держави та українського спорту!

Все буде Україна!