Дія

«Бронзова» нагорода і олімпійська ліцензія броварчанки Людмили Оляновської на чемпіонаті Європи

10 червня 2024

У Римі триває чемпіонат Європи з легкої атлетики, де в складі збірної України представлені троє броварських легкоатлетів: Людмила Оляновська (спортивна ходьба на 20км), Артур Фельфнер (метання спису) та Юлія Лобан (багатоборство).

Людмила Оляновська стала бронзовою призеркою чемпіонату Європи з легкої атлетики, що триває в італійському Римі.

Українка фінішувала третьою на дистанції 20 кілометрів спортивною ходьбою з результатом 1:28,48. Оляновська майже всю дистанцію трималася в лідируючій групі, але поза подіумом. І лише на фінішній лінії «Стадіо Олімпіко» українці вдалося прискоритися та вирвати бронзову нагороду у представниці Іспанії, Лаури Гарсія-Кари – 1:28,48.

«Золото» та «срібло» дісталося представницям Італії. Чемпіонкою Європи стала Антонелла Пальмізано – 1:28,09, а другою фінішувала Валентина Траплетті – 1:28,37.

Після фінішу вона подякувала тренеру за підготовку, батькам, Збройним силам і Богу за те, що вона  українка.

Вона відзначила:

• Мій п’ятирічний син – моя найбільша мотивація. Але через те, що росіяни пошкоджують інфраструктуру, в Україні часто немає світла. І я навіть не знаю, чи у нього була можливість бачити, як я вигравала цю медаль. І навіть не знаю, чи зміг йому й моїм рідним хтось про це повідомити.

Для Людмили цей результат 1:28,48 – кращий час цього сезону, а ще їй вдалося здобути ліцензію на Олімпійські ігри в Париж.

Юлія Лобан, на жаль знялася з чемпіонату після декількох видів. Причина – травма.