Броварчанин Андрій Гаврилюк – переможець 6-го Кубка Світу з кіокушин карате

13 грудня 2023

9-10 грудня в столиці Чилі, місті Сантьяго, відбувся 6-й Кубок Світу з кіокушин карате – «The 6th IKO Matsushima World Cup». Такі турніри проводяться раз на два роки. Цього разу до столиці цієї латиноамериканської країни приїхали посперечатися за перемоги більш ніж 350 учасників з 18 країн світу. На змаганнях був присутній президент Міжнародної організації карате кіокушинкайкан Йошиказу Мацушима, який особисто вітав всіх призерів і чемпіонів. Також на відкриті змагань, у своєму вітальному слові до учасників, канчо Мацушима вшанував пам’ять всіх загиблих українців у війні і згадав шихана Волинця Дмитра (Україна), який помер перед змаганнями.

У Кубку Світу взяла участь збірна України з кіокушинкайкан карате, до якої увійшли 9 спортсменів, на чолі із Шиханом Лук’янчиковим Сергієм (президентом Української Асоціації Карате Кіокушинкайкан).

До складу команди увійшов і представник Броварської громади – президент СК «Будокан» Андрій Гаврилюк, який виступав у двох видах: куміте (двобої) та ката (вільні вправи).

До цих змагань були не допущені представники країн-агресорів: білорусії та росії.

Результат збірної України на «6-му Кубку Світу IKO Matsushima» - 9 медалей (6 «золотих» та 3 «бронзові»)!

Броварчанин Андрій Гаврилюк боровся за нагороди у двох видах: куміте та ката. У куміте він виступав у віковій групі 35+ (вагова категорія до 70 кг). Він легко впорався з першим суперником і вийшов до наступного етапу, де на нього чекав супротивник із Чилі. Ні чим йому не поступаючись Андрій програв, бо судді віддали перевагу його супернику.

Кращі пішли справи в розділі ката, де Андрій Гаврилюк підтвердив свій клас і став володарем почесного трофею - Кубка світу, випередивши 18 дуже сильних майстрів з різних країн світу!

Загалом, Чилі - дуже гарна і дружня до України країна, громадяни якої добре знають про нашу війну і співчувають українцям!

Вітаємо броварського майстра карате, Андрій Гаврилюка з почесним трофеєм і бажаємо нових успіхів та перемог!