Броварська дитяча лікарня на шляху до повної енергонезалежності

03 жовтня 2024

2 жовтня було завершено монтаж та запущено 108 сонячних панелей, розміщених на даху Броварської дитячої лікарні. Потужність новозбудованих СЕС становить 585 Вт.

Проект здійснено шляхом реалізації тристоронньої угоди, підписантами якої стали Броварська міська рада, Броварська багатопрофільна клінічна лікарня та наші польські партнери з благодійного фонду Yellowblue Force Foundation.

Реалізація проєкту відбулася в межах програми «Світло для лікарень», який втілює благодійний фонд Yellowblue Force Foundation. Встановлення електростанції супроводжувала ГО «Екоклуб».

Проєкт має важливе значення для громади, як в екологічному так і в економічному плані, адже це дасть можливість підвищити надійність електропостачання лікарні та направити вивільнені кошти на підвищення енергоефективності лікарні.

Броварська громада впевнено рухається вперед до енергетичної незалежності.