Дія

Броварський «Авалон» був сильнішим за «Кардинал-2-Авангард-ДЮСШ 4»

28 листопада 2023

В неділю, у Броварах відбувся перший матч другого попереднього етапу VBET Кубок України сезону 2023/2024 років з футзалу. Броварську громаду представляє ФК «Авалон». На першому попередньому етапі броварська команда успішно здолала київський «Грифон» і от цього разу доля їх звела з рівненським «Кардиналом-2-Авангард-ДЮСШ 4». Тренує ФК «Авалон» відомий фахівець Олександр Славінський. Капітан команди - супердосвідчений Сергій Степаненко. Команда поєднує в собі сплав молодості і досвіду й ставить перед собою амбітні цілі. З перших хвилин матчу броварчани більш атакували і намагалися «грати першим номером». Гості успішно відбивалися і гостро контратакували. Дуже неприємний епізод трапився на початку зустрічі. Гравець із Рівного на своїй половині поля невдало зустрів суперника, впав і отримав серйозну травму. Суддям поєдинку довелося зупиняти гру і викликати «швидку». Гравця, коли його забирали медики, проводжали з поля оплесками.

Після чого матч було продовжено. На 16 хвилині зустрічі господарям вдалося відкрити рахунок – 1:0. В подальшому, у другій половині, вони ще двічі змушували воротаря гостей виймати м’яч із сітки власних воріт.

Як підсумок – 3:0 на користь ФК «Авалон». Тепер на броварських футболістів чекає матч-відповідь у Рівному.