Бровари приймали два чемпіонати України з плавання

26 лютого 2024

23-25 лютого у Броварах відбулися Зимовий чемпіонат України з плавання серед юніорів та юнаків та Чемпіонат України з плавання на дистанції 5000м в басейні. Вони були організовані Федерацією плавання України за підтримки Броварської міської влади, відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради та Плавального басейну «Купава».

За перемоги на дистанціях боролися більш ніж 400 учасників з різних куточків України. В складі команди Київщини були представлені і вихованці Броварської школи плавання.

Ці змагання були відбірними, за результатами яких будуть сформовані збірні для участі в міжнародних турнірах та змаганнях.

Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії Дмитро Ларін (Бровари).

Першими вступили у боротьбу дівчата на дистанції 100м вільним стилем.

Протягом трьох днів на водних доріжках броварського красеня-басейну «Купава» точилася гостра та безкомпромісна боротьба, в результаті якої перемогу, як годиться – отримував сильніший.

Серед переможців та призерів і представники Київщини.

• На дистанції 50м брасом (юніори) перше місце посів вихованець Броварської школи плавання Ярослав Бариляк (КОСФК).
  • 200м брасом (юніори) швидше всіх подолав Тимофій Ковальчук (КОСФК)
  • Софія Артим фінішувала другою на дистанції 200м брасом (юнаки) (КОСФК)
  • Вихованець відділення плавання ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради (перший тренер Любов Шаповал) Єгор Іщенко на дистанції 50м брасом (юнаки) вперше виконав норматив кандидата в майстри спорту України!

Вітаємо переможців та призерів і бажаємо нових успіхів на «блакитних» доріжках!