Чергове засідання виконавчого комітету

06 лютого 2024

6 лютого під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулося чергове засідання виконавчого комітету Броварської міської ради, під час якого було розглянуто 26 проєктів рішень.

Членами виконкому  підтримано електронну петицію «Врятувати озеро Біле!», що набрала 352 підписи громадян з дня оприлюднення 24.01.2024 року.  Доручено КП «Бровари-Благоустрій» звернутися до науково-проєктних установ, що здійснюють відповідні геологічні та гідрогеологічні вишукування, з метою визначення необхідності розробки проєкту гідротехнічного профілю та укласти договір на виконання робіт, визначених звітом науково-проєктної установи.

Також одним з рішень надано функції замовника Управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту по об’єкту «Нове будівництво місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Броварської міської ради Броварського району Київської області».

Також були розглянуті питання, що стосуються захисту прав дітей, в тому числі - про надання статусу дітям, що постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Ознайомитися з проєктами рішень можна за посиланням.