Чергове засідання виконавчого комітету

31 жовтня 2023

31 жовтня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулось чергове засідання виконавчого комітету Броварської міської ради. Під час засідання було розглянуто 12 проєктів рішень.

В рамках програми «З турботою про кожного» вирішено надати матеріальну допомогу мешканцям на лікування тяжкої хвороби або лікування з хірургічним втручанням. Всього допомогу отримали 65 мешканців, один з яких отримав 50 тисяч гривень.

Для вирішення складних життєвих обставин двоє мешканців Броварів отримали 210 тисяч гривень, в тому числі 200 тисяч отримала родина бійця добровольчого формування Броварської громади, який трагічно загинув під час виконання службових обов’язків унаслідок аварії на блокпосту. Загальна сума коштів – 457 610 грн.

Ознайомитися з проєктами рішень можете за посиланням: https://brovary-rada.gov.ua/.../32390-proekti-risen...