Чергове засідання виконавчого комітету

14 листопада 2023

14 листопада під головуванням заступника міського голови Петра Бабича відбулось чергове засідання виконавчого комітету Броварської міської ради.

Під час засідання було розглянуто 28 проєктів рішень.

З метою відзначення та заохочення кращих студентів Броварської міської територіальної громади, які проживають та зареєстровані на території Броварської громади, в межах Програми підтримки молодих сімей та розвитку молоді «Молодь в дії» на 2022-2026 роки, виконавчий комітет призначив студентську премію міського голови кращим 5 студентам Броварської міської територіальної громади загальною сумою 30 тис. грн.

Затвердили фінансування за рахунок коштів місцевого бюджету в сумі 50 тис. грн. на часткове компенсування вартості закупівлі електрогенератора ТОВ «ЖИТЛО УЮТ СЕРВІС».

В рамках програми «З турботою про кожного» вирішено надати матеріальну допомогу на лікування тяжкої або довготривалої хвороби, необхідність проведення складного і дорогого лікування з хірургічним втручанням мешканці в сумі 30 тис. грн.

Крім того, члени виконкому розглянули ряд питань, що стосуються захисту прав дітей, в тому числі питання про надання статусу дітям, що постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Ознайомитися з проєктами рішень можете на нашому сайті: https://brovary-rada.gov.ua/.../proekty-rishen...