Чергове засідання виконавчого комітету
21 листопада під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулось чергове засідання виконавчого комітету Броварської міської ради. Під час засідання було розглянуто 19 проєктів рішень.
На засіданні затвердили План заходів з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року в Броварській територіальній громаді на 2023-2024 роки.
Прийнято рішення профінансувати за рахунок коштів місцевого бюджету в сумі 50 тис. грн. на часткове компенсування вартості закупівлі електрогенератора по вул. Симона Петлюри, 21-б, ОСББ «ПЕТЛЮРИ СИМОНА 21-Б».
Члени виконкому проголосували за рішення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені на території Броварської міської територіальної громади об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, а саме надати компенсацію для відновлення пошкодженого об’єкту нерухомого майна у розмірі 30 тис. 426 грн. фізичній особі.
Також було розглянуто ряд питань, що стосуються захисту прав дітей, зокрема питання опікунства та питання про надання статусу дітям, що постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
Ознайомитися з проєктами рішень можете за посиланням