Чергове засідання виконавчого комітету

12 грудня 2023

12 грудня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулось чергове засідання виконавчого комітету Броварської міської ради. Під час засідання було розглянуто 32 проєкти рішень.

На виконкомі було проголосовано за схвалення Програми розвитку системи освіти Броварської міської територіальної громади на 2024-2028 роки.

Програма спрямована на реалізацію пріоритетних цілей, забезпечення трансформації мережі закладів освіти, модернізації змісту, методів, форм навчання і виховання, системи контролю й оцінювання, прийняття управлінських рішень, особистісного розвитку суб’єктів освітнього процесу.

Одноголосно схвалено Програму підтримки Захисників і Захисниць України, членів сімей загиблих на 2024-2026 роки.

Програма полягає у сприянні реабілітації, інтеграції та соціального захисту Захисників та Захисниць України, їх сімей, родин загиблих захисників шляхом підвищення ефективності функціонування системи соціальної допомоги, включення додаткових заходів соціальної підтримки, вирішення проблем матеріально-технічного, медичного спрямування, надання послуг професійної адаптації, залучення до активного цивільного життя, а також посилення співпраці з інститутами громадянського суспільства.  Одни з пунктів програми є фінансова допомога мобілізованим військовослужбовцям ЗСУ.

Також було підтримано програму «З турботою про кожного» на 2024-2026 роки для підтримки найбільш вразливих категорій населення.

Для забезпечення реалізації програми передбачається виділення цільових коштів, виходячи з фінансових можливостей бюджету громади, залучення благодійних внесків та гуманітарної допомоги.

Крім того, були розглянуті питання, що стосуються захисту прав дітей, зокрема, питання про надання статусу дітям, що постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Ознайомитися з проєктами рішень можете за посиланням