Дія

Четверте місце броварської лижниці на змаганнях в Яворові

27 грудня 2023

21-24 грудня на базі Західного реабілітаційно-спортивного центру НКСІУ, що у Яворові, Львівська область, відбулися FIS змагання з лижних гонок.

FIS змагання з лижних гонок на базі Західного центру НКСІУ вже стали доброю традицією, якій понад 7 років. У різні часи учасниками стартів були спортсмени з Польщі, Латвії, Литви, Болгарії, Македонії, Молдови, Казахстану, Великої Британії та інших країн. У 2017 році Західний центр НКСІУ приймав Кубок східної Європи з лижних гонок.

Воєнні дії на території України стали причиною того, що останні 2 роки у FIS стартах виступають виключно українські спортсмени. Цікаво, що цьогоріч у змаганнях узяла участь спортсменка з Молдови. Тож, попри війну, добра традиція відновлюється!

В змаганнях взяли участь і вихованка відділення лижних гонок ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради Анастасія Іванченко (тренер ЗТУ Роман Кузьмук та ЗТУ Микола Кузьмук). Настя на дистанції спринт вільним стилем, змагаючись із сильними та досвідченими суперниками, фінішувала четвертою!

Вітаємо броварську майстриню лижних гонок та її наставників і бажаємо нових успіхів в новому, 2024 році!