День працівника соціальної сфери

03 листопада 2023

Щорічно в першу неділю листопада Україна святкує День працівника соціальної сфери. Це свято є доказом високої оцінки ролі працівників, які виконують важливу роботу забезпечення реалізації державної політики з соціального захисту, зайнятості, оплати та безпеки праці, трудових відносин.

З нагоди свята міський голова Ігор Сапожко привітав  представників  Центру соціальних служб, працівників управління соціального захисту населення та нагородив ряд фахівців Подяками міського голови та  Почесними грамотами виконавчого за сумлінну наполегливу працю, високий професійний рівень та відданість обраній справі.

Подякою Департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації відзначена Ірина Теплюк – головний спеціаліст відділу у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС та оздоровлення пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення.

Подякою Київської обласної державної адміністрації відзначена Марина Левченко – заступник начальника відділу прийому громадян управління соціального захисту населення.

За сумлінне виконання службових обов'язків, особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального населення, чуйне ставлення до потреб населення Грамотою Броварської районної військової адміністрації відзначена Петренко Алла Іванівна – начальник управління соціального захисту населення Броварської міської ради.

Вітаємо зі святом працівників, які проявляють милосердя, створюють добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі!