День Святого Миколая
06 грудня 2023
![](зображення_viber_2023-12-06_08-40-17-434.jpg)
![](зображення_viber_2023-12-06_12-32-11-874.jpg)
День Святого Миколая – улюблене свято багатьох, адже це теплий спогад з дитинства. Проте не всі мають можливість отримати подарунки від своїх рідних... Тому 06.12.2023 року фахівці Центру соціальних служб відвідали 170 дітей та подарували їм свято.
Ми вдячні кожному, хто долучився до Акції, став волонтером, приніс подарунки чи просто написав коментар: «Ви робите добру справу, ви молодці!». Це надзвичайно важливо – адже саме на вашій підтримці та добрих справах, вже 17 років поспіль, ми можемо подарувати дітям радість свята.
Рекомендовані публікації
02 липня 2024
Цивільний захист населення
17 червня 2024
Онлайн-насильство або кібербулінг: як діяти?
10 червня 2024
Хоробрим сюди!