До уваги! Безпекові заходи під час проведення різдвяно-новорічних свят!
12 грудня 2023
![](408869576_698382039065270_3003355146362395316_n.jpg)
Відповідно до Протоколу засідання оперативного штабу Ради оборони Київської області №227 від 04.12.23 для суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері ресторанного господарства, розважальних закладів, об’єктів соціально-культурного, побутового, торгівельного та іншого призначення, діє заборона реалізації та використання піротехнічних засобів та дотримання запровадженої комендантської години, введення безпекових заходів під час різдвяних та новорічних свят на території Броварської міської територіальної громади.
Рекомендовані публікації
24 липня 2024
Проєктний воркшоп муніципалітетів у Варшаві!
08 липня 2024
Захист від шкідливого впливу тютюнових виробів!
28 червня 2024
Незабутні враження дітей від поїздки до Ґродзиського повіту
28 червня 2024
Експортні можливості для Київщини