До уваги мешканців Броварської міської територіальної громади!

13 лютого 2024

В рамках спільного грантового проєкту «Реабілітація – крок до життя» Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України та Броварського міського Територіального центру соціального обслуговування, мешканці громади мають можливість отримати реабілітаційні послуги на базі відділення медико-соціальних послуг Броварського міського Територіального центру.

Запрошуємо осіб пільгових категорій, а саме: пенсіонерів,осіб з інвалідністю, ветеранів праці, а також учасників бойових дій, які потребують реабілітації, скористатися можливістю пройти курс у відділенні медико-соціальних послуг Броварського міського Територіального центру обслуговування.

Перелік послуг: соляна кімната, світло терапія, орбітрек, лікувальний масаж (включаючи прилади для масажу спини), магнітотерапія, ампліпульс, біодинаміка, електрофорез, дарсонваль, електростимулятори кровопостачання для ніг, тубус кварц, інгаляції, кисневі пінки, фіто чаї, ультразвукова терапія (з застосуванням лікувальних мазей та гелів), масажне ліжко Нуга БЕСТ, турмаліновий килим, послуги психолога, вимірювання артеріального тиску, рівня цукру в крові.

УВАГА! Послуги надаються БЕЗКОШТОВНО!

Направлення від сімейного лікаря обов’язкове!

Завітайте до відділення медико-соціальних послуг за адресою: м.Бровари, бульв.Незалежності,8-Б.

Попередній запис за телефоном: 063 100 69 93 (після отримання направлення від лікаря).

Будьте здорові!