До уваги суб’єктів господарювання!

22 серпня 2024

У зв’язку з активними бойовими діями постійно збільшується кількість людей з інвалідністю. Серед них громадяни, які пересуваються на кріслах колісних, мають порушення слуху, зору тощо. Це активізує запит на надання вільного доступу до послуг та обслуговування, комфортного відпочинку та дозвілля в цьому напрямку.

Різноманітні потреби мешканців громади (як базові, такі як транспорт, медицина, громадське харчування, банки та юридичні установи, сфера послуг та торгівля, так і освіта, культура, спорт і дозвілля) щодня виявляються важкодоступними чи навіть недоступними.

Просимо створити необхідні умови для забезпечення вільного доступу осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до приміщень ваших установ, організацій, закладів торгівлі, ресторанного господарства, аптечних закладів, сфери надання послуг на території громади, відповідно до прийнятих нових вимог Державних будівельних норм (ДБН), правил і стандартів.