Дія

Дві перемоги броварського лижника на чемпіонаті України серед ветеранів

01 лютого 2024

26-28 січня на НСБ «Тисовець» відбувся чемпіонат України з лижних гонок серед спортсменів-лижників середнього і старшого віку. Лижники змагалися на дистанціях 10, 5 і 3 км класичним і вільним стилем.

Успішно виступили на чемпіонаті лижники Київської області. В команді були представлені спортсмени-ветерани із Броварів, Вишневого, Василькова, Білої Церкви та Тетіїва.

Броварську громаду репрезентував досвідчений Павло Заболотний, який виступав у віковій групі 50-54 роки. В запеклій боротьбі Павло став дворазовим чемпіоном України.

Перший день змагалися на дистанції 10км вільним стилем. Гонку броварський спортсмен виграв з величезним відривом у 3 хвилини і 24 секунди!

Наступного дня лижники-ветерани змагалися на такій же дистанції, але вже класичним стилем. Павло Заболотний вдруге став чемпіоном, випередивши переслідувачів знову більш ніж на 3хв.

Вітаємо броварського спортсмена-ветерани з перемогами й бажаємо подальших успіхів! Все буде Україна!