Дві «срібні» медалі броварських «художниць»

18 жовтня 2023

У місті-герої Буча, на базі Академії спорту, 16 жовтня, відбувся чемпіонат Київщини з художньої гімнастики серед спортсменок 2009/11 років народження. За перемогу змагалися близько 70 учасниць з різних регіонів Київської області.

Броварську громаду представляли вихованки відділення художньої гімнастики ДЮСШ управління освіти і науки Броварської міської ради. Зовсім юні броварські «грації», яка завжди «не пасли задніх», не знітилися в такій дуже конкурентній компанії, продемонстрували чудову техніку та волю до перемоги і повернулися додому з нагородами.

В нашій скарбничці дві «срібні» нагороди в своїх вікових категоріях:

• Мелещенко Марія 2011рн
  • Дасік Крістіна 2010рн

Вітаємо юних спортсменок та їх чарівних тренерів, Людмилу Матейшину та Юлію Черкасову з чудовим результатом і бажаємо чудових виступів у майбутньому!