Інна Супруненко - бронзова призерка міжнародного турніру в Латвії
11 березня 2024
![](417570003_910483574202303_817421484547637472_n.jpg)
З 6 по 10 березня у Ризі (Латвія ) відбувся міжнародний турнір серед дівчат, юніорок, жінок-молоді та жінок з боксу, в якому прийняли і українські спортсменки. Броварську громаду представляла вихованка СК «Світ боксу» (ДЮСШ відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради, тренер Арсен Бабаян) Інна Супруненко.
Вона змагалася у ваговій категорії до 48кг, де стала «бронзовим» призером змагань!
Вітаємо нашу спортсменку та її наставників з нагородою! Бажаємо подальших успіхів та перемог!